DRUŻYNA "ASY" NA TURNIEJU

W dniach 21. i 22.01.2020r. chłopcy i dziewczynki z drużyny „Asy”, reprezentujący nasze przedszkole, uczestniczyli
w VI TURNIEJU HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ PRZEDSZKOLAKÓW
O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA RZESZOWA
TADEUSZA FERENCA.
Organizatorem był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy a w turnieju uczestniczyły przedszkola z Rzeszowa.
W tym roku po raz pierwszy w drużynie zagrały dziewczynki, które jak się okazało świetnie sobie radzą z piłką.
Cele turnieju:
-Gra w piłkę nożną jako forma aktywnego spędzania czasu wolnego.
-Popularyzacja piłki nożnej wśród najmłodszych adeptów tej dyscypliny sportowej.
-Wdrażanie u najmłodszych form ruchowo-sportowych.
-Wyzwalanie "ducha" sportowej rywalizacji.
-Integracja w zespole i grupie rówieśniczej.
-Rywalizacja w myśl zasady "fair play".
Drużyna „Asy” wykazała się niezwykłymi umiejętnościami: byli energiczni, aktywni, wykazali się koordynacją ruchową, szybkością. Jako drużyna zdobyli puchar, natomiast wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy. Wyróżnienie indywidualne dodatkowo otrzymał Miłosz.
Dziękujemy serdecznie pani Annie oraz panu Bartoszowi rodzicom Agnieszki z grupy Smerfy za przeprowadzone treningi oraz udzielone rady i wskazówki.
Dziękujemy serdecznie wszystkim Rodzicom zawodników za wsparcie i kibicowanie .